Якісно, недорого, надійно
0 97 67 69 352
0 66 86 52 947

Вікна для дому і балкону

Вікна для дому і балкону

Наша фірма крім побудови балконів займається ще й виготовленням і встановленням вікон і віконних конструкцій, дверей. Якщо замовляєте балкон у  Львові, відразу можна замовити вікна для скління балкону.

В якості основних партнерів і постачальників матеріалів були обрані німецькі виробники: профільні системи REHAU та фурнітура ROTO. Продукція даних виробників вже багато років вважається найбільш досконалою як з технічної точки зору, так і з точки зору щоденної експлуатації. Кожна з цих фірм стояла біля витоків появи вікон з ПВХ в тому вигляді, в якому ми знаємо їх на сьогоднішній день.

Ми виконуємо будь-які побажання замовника. Можемо зробити вікна дуже швидко, монтуємо якісно у будь-якій точці Львова.

Вся продукція компанії сертифікована. Комплектуючі віконних блоків екологічно безпечні, не завдають шкоди людині і навколишньому середовищу. Компанія є власником Сертифікату якості REHAU, що підтверджує відповідність випущеної продукції вимогам німецькою технологією. Також віконні блоки проходять періодичні випробування в фірмі REHAU на опір повітря і водопроникності, що дозволяє оцінювати відповідність характеристик вироблених виробів чинним нормам.

Компанія  піддається регулярним технічним інспекціям з боку представників компанії REHAU як на виробництві, так і на монтажі конструкцій.

Меню

Акція "приведи друга" Замовити дзвінок Зв'язок з менеджером