Якісно, недорого, надійно
0 97 67 69 352
0 66 86 52 947

"Титан" - балкони Львів

"Титан" - балкони Львів

Компанія "Титан" спеціалізується на будівництві балконів і лоджій у Львові.

Балкони у Львові стали невід'ємною частиною нашого міста. Хоч вони і не підкреслюють весь старовинний архітектурний ансамбль, зате виглядають сучасними і є оптимально зручними для маленьких міських квартир.

Наша компанія "Титан" виготовляє балкони з нуля, а також проводить демонтаж старих балконів  і вікон. Заливаємо бетон (плиту) із зовнішньої сторони, тим самим зменшуючи дискомфорт при будівництві балкону. Усі зварювальні роботи, утеплення, електрифікація, скління та інші послуги на Ваш розсуд проводяться окремо чи разом за домовленістю.

Вже 10 років наші кваліфіковані робітники будують балкони та лоджії у місті Львові, а також за його межами. Наші балкони є і у Івано-Франківську, Тернополі, Стрию, Дрогобичі, Рясне. Але ми не встановлюємо кордонів і розширюємо межі своєї роботи на інші області, міста і містечка. Дзвоніть і запитуйте про фірму "Титан" у Вашому місті.

Якісно проводячи роботи ми дбаємо про довготривале і безпечне користування балконом протягом багатьох років, надаємо гарантійний термін безоплатного ремонту 1 рік.

Фірма "Титан" динамічно розвивається і розширює спектр своїх робіт. Ми пропонуємо металопластикові двері та вікна у Львові ПВХ-профілю ТМ Winbau® за помірними цінами.

Пропонуючи якість і комфорт ми не накручуємо ціни, здобуваємо досвід виконаних робіт, враховуємо усі побажання клієнта, вчасно виконуючи роботи по балконах і лоджіях.

А також у нас проводяться вигідні акції для клієнтів. Акція "Приведи друга" діє до кінця літа.
Читайте деталі акції і співпрацюйте з нами, а ми гарантуємо знижки та якість на будівельні роботи у Львові.

Балкон у нашому місті виграє не малу роль у житті людини. Адже мати лишні квадратні метри щей за помірну ціну є досить вигідно, зважаючи на те, що балкон прослужить Вам довгі роки, якщо правильно за ним доглядати. Балконна плита потребує особливого догляду, якщо вона замокає, то балкон може навіть обвалитися. Тому обирайте фірму, яка якісно проведе роботи по облаштуванні лоджії чи балкона. Компанія "Титан" захистить Вашу плиту від намокань і від небезпечних ситуацій.

Існує дуже багато способів облаштування і обробки балкону як ззовні, так і з вулиці. Дуже поширеними в нашому місті є балкони з оцинкованої бляхи, можуть бути різного кольору і рельєфу. Щодо скління, то тут вже слід виходити з того для чого Вам потрібен балкон. Теплий балкон - це, насамперед, металопластикові вікна, а також утеплення балкону із середини. Холодний балкон може бути і без утеплення із розсувними системами або із склінням з алюмінієвої конструкції.

Балкон під ключ у місті Львів - вигідно і зручно, тому що за короткий порівняно час у Вас будуть готові усі роботи і Вам не прийдеться дзвонити по багатьох фірмах, щоб зробити собі балкон.

Ви можете звязатися з нами зручним для Вас способом: залишити номер для зворотнього дзвінка, подзвонити, написати листа на пошту або відразу замовити замірника.

Ви такж можете звязатися з менеджером для вирішення різних організаційних і питань, що стосуються інформативності сайту.

Балкон  замовляйте - і Ви відчуєте сучасний комфорт старовинного міста Лева!

Меню

Акція "приведи друга" Замовити дзвінок Зв'язок з менеджером