Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/stenosne/balkonu.lviv.ua/mysql.php on line 6
Скління балкону або лоджії
Якісно, недорого, надійно
0 63 43 77 026
0 63 444 22 11
0 97 67 69 352
0 66 86 52 947

Скління балкону або лоджії

Скління балкону або лоджії

Компанія "Титан" пропонує усі сучасні методи засклення балконів, а саме займається склінням балконів у Львові металопластиковими вікнами, розсувними системами або вікнами на алюмінієвому профілю.

Металопластикові вікна створюють додатковий звуковий, тепловий бар'єр і тому мають право називати скління такими вікнами теплим склінням, тобто теплим балконом. Взимку, якщо на балконі є обірівач, можна використовувати як додаткову кімнату чи місце для відпочинку. Влітку буде проходніше, якщо повішати жалюзі, щоб жаркі проміння сонця не нагрівали Ваш балкон.

Вікна на алюмінієвому профілі являють собою холодне скління. На такому балконі можна зберігати консервацію, різні речі, для відпочинку використовувати лише літом. Плюс в тому, що таке скління є набагато дешевшим за металопластикові вікна.

Розсувні системи, основою яких є алюмінієвий профіль, є досить практичні, оригінальний вид із термовставками, зручність у користуванні. Стулки конструкції переміщаються на прихованих роликах, навколо стулок є фетрові ущільнення, забезпечують щільність і міцність, захищають від пилу, вітру, непотрібної вологи.

Засклити балкон чи лоджію у Львові можна у зручний для Вас час, зв'язавшись з нами доступним способом, зателефонувавши за телефонами, залишити номер для зворотнього дзвінка, написати листа.

14.07.2013

Меню

Акція "приведи друга" Замовити дзвінок Зв'язок з менеджером