Якісно, недорого, надійно
0 97 67 69 352
0 66 86 52 947

Ремонт квартири своїми руками

Ремонт квартири своїми руками

Часто через брак коштів, щоб найняти професійних робітників ми наважуємося зробити ремонт квартири своїми руками і наважуємося показати свою майстерність у обклеювання шпалер, штукатурці стін, стелі, укладання підлог і т.д. Якщо ви зважилися самостійно робити ремонт у квартирі, то кожен задається питанням - «З чого ж почати ремонт?».

Перед початком ремонту, потрібно скласти план етапів ремонту - це можна зробити усно, а краще записати на папері (щоб не забути):
- Чи плануєте ви перепланування квартири;
- Якої складності буде дизайн приміщення; з простим дизайном можна впоратися самостійно, але потрібно знати деякі правила поєднання матеріалів їх відтінків і т.п .;
- Оцінити стан поверхонь, які ви плануєте ремонтувати (стін, підлог, стель) і «прикинути» обсяг робіт;
- Визначити, чи потрібна заміна водопровідних труб, електропроводки. Зазвичай труби замінюють, через 15-20 років. Продумайте нові місця для електропроводки для: водонагрівача, пральної машини або кондиціонера;
- Чи потрібна заміна старих дерев'яних вікон на метало-пластикові;
- Якими матеріалами буде виконуватися завершальні оздоблювальні роботи: покриття підлог, типи шпалер т.п.


Далі, щоб виконати ремонт квартири своїми руками, набуваємо інструменти та матеріали:
- Якщо ви потребуєте заміни старої проводки або водопровідних труб, то краще порадитися з фахівцями, які визначать якість, кількість матеріалів і зроблю все потрібні роботи;
- Інструменти для виконання ремонту - кисті, шпателі, ножі для різання шпалер, молоток, сокира та ін .;
- Матеріали і суміші для проведення ремонтних робіт - ґрунтовку, шпаклівку, будівельні суміші, керамічну плитку, шпалери, клей, покриття для підлоги, фарби і т.д.

 

Що таке ремонт з переплануванням?

Що таке ремонт з переплануванням?

Ви придбали будинок, квартиру і ви хочете зробити ремонт кухні, ремонт спальні, ремонт вітальні «під себе», але заняття це досить важке і недешеве, тому Ремонт квартир рекомендуєм ознайомиться з описаними рекомендаціями.

Що таке ремонт з переплануванням? Нормальна людина, при переплануванні, жити в квартирі не може, тому:

1) Здійснюючи ремонт будинків, де ви плануєте пересування стін, то краще звернутися до дизайнера-архітектора, який створить дизайн-проект, проект каналізації, водопостачання, які потрібно буде переносити при зміні ванною або виробляючи ремонт кухні, порадить у виборі стилю, виборі матеріалів і т.д.
2) Дизайнер допоможе зорієнтувати квартиру до сторін світу. Вам тільки залишиться визначитися зі своїм стилем життя. Якщо ви хочете, щоб сонце вранці з'являлося в спальні, кухні або дитячої, то зверніть увагу на відсутність або наявність гарного вигляду з вікна, можливо це підкаже рішення.
3) Визначтеся чітко з кількістю кімнат і їх призначенням.

4) Якщо в сім'ї є дитина, то через кілька років, йому може знадобиться і зона для ігор, і письмовий стіл - робіть ремонт квартир, як мінімум на 5-6 років.
5) Після початку робіт не вносьте змін - це призведе до додаткових фінансових витрат і часу.
6) Шумоізоляція. Вона потрібна якщо кімната знаходиться поруч з сходовим майданчиком або ліфтом.


Ремонт заміського будинку

Обов'язково потрібно знати, що не можна розташовувати ванну над житловим приміщенням - поверхом нижче. Адже вам не сподобається, коли вночі над ліжком «гуде» пральна машина. Потрібно бути особливо обережним в будинках, де є дерев'яні або змішані перекриття. Поцікавтеся у сусідів знизу і зверху - не робили вони перепланування у своїх квартирах.

Якщо в планах є будування балкону, наші співробітники компанії Титан допоможуть Вам у цьому виді ремонту. Будьте певні Ваш балкон буде прикрасою і функціональним приміщенням будинку.

Меню

Акція "приведи друга" Замовити дзвінок Зв'язок з менеджером